Dabar yra 28 Bir 2026 06:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Didelis auto,nevisai modelis (Atnaujintas)
StandartinėParašytas: 17 Bal 2009 19:41 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Kov 2008 13:36
Pranešimai: 243
Miestas: Kaunas-Piluonos pakilimo takas
Nutarėm su mažuoju tobulėti,galim pasiūlyti tokį aparatą:






Bolidas beveik naujas,surinktas praitą vasarą.
Važiuotas kokius penkis kilometrus.
Variklis 50cc,greitis apie 50km/h.

Norėtumėm gauti 850 lietuviškų pinigų

Jai ką sudomintų,parašysiu daugiau informacijos.

_________________
Martynas RCsprendimai.lt


Paskutinį kartą redagavo M&M 09 Geg 2009 17:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: dzhf
StandartinėParašytas: 17 Bal 2009 19:42 
Model
Model

Užsiregistravo: 22 Kov 2009 19:34
Pranešimai: 172
Miestas: vilnius/oslas
o cia savadarbis ar ne?


Paskutinį kartą redagavo antanas993 17 Bal 2009 19:47. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bal 2009 19:45 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 20 Lap 2008 14:13
Pranešimai: 43
Miestas: Ignalina
Taigi lietuviskai parasyta 850 lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bal 2009 22:14 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 10 Vas 2009 17:24
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 07:25 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 06 Lap 2008 18:43
Pranešimai: 698
Miestas: vilnius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 08:57 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Kov 2008 13:36
Pranešimai: 243
Miestas: Kaunas-Piluonos pakilimo takas

_________________
Martynas RCsprendimai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 12:49 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Kov 2008 13:36
Pranešimai: 243
Miestas: Kaunas-Piluonos pakilimo takas

_________________
Martynas RCsprendimai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 20:10 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Lap 2008 21:53
Pranešimai: 216
Miestas: kaunas

_________________
dievinu rc modelius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 20:46 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Gru 2007 18:52
Pranešimai: 871
Miestas: Ðilutë


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 21:05 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Lap 2008 21:53
Pranešimai: 216
Miestas: kaunas

_________________
dievinu rc modelius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 21:23 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 10 Vas 2009 17:24
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 21:28 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 10 Vas 2009 17:24
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 21:43 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Lap 2008 21:53
Pranešimai: 216
Miestas: kaunas
turiu toki pati kebula kartingo tai ce jis biski perdarytas pas tave nes galinis variklis netoks dedasi ir visas tvirtinimas kitos pas mane priekis ir galas yra diskinjiai hidrauliniai, o be soniniu apsaugu tai net neleistu palenktiniauti su pramoginiais :D kartais o rock klasei karta vaziuoje daugiau nei 80 km :D max :D bet kartingas atitinka savo kaina jiau geriau su tokiu negu su rc modeliu ce tai pats gali sesti ir vairuoti pajiausti edrenalina

_________________
dievinu rc modelius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 21:50 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 10 Vas 2009 17:24
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius
Jeigu turi kartinga tai turetum zinoti, kad ju kebulai (dugnas) beveik nesiskyria. Ir geras kartingas su kurio lenktyniaujama sioje klaseje kainuoja nuo 3000 iki 8000lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2009 21:51 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 10 Vas 2009 17:24
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius
Jeigu turi kartinga tai turetum zinoti, kad ju kebulai (dugnas) beveik nesiskyria. Ir geras kartingas su kurio lenktyniaujama sioje klaseje kainuoja nuo 3000 iki 8000lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007