Dabar yra 28 Bir 2026 08:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Sparnø pjovimas
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 14:31 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Sau 2008 18:27
Pranešimai: 567
Miestas: Kaunas
Sveiki,

Jeigu kam reikia išpjauti, padaryti sparną kreipkitės :)
Kainos:
Pjovimas 10-30lt (priklauso nuo sparno dydžio)
Jeigu neatvežate savo putos ir man reikia pirkti +15lt
Jeigu tinka mano turimi profilio šablonai arba juos atvežate 0lt
Jeigu man reikia pjauti šablonus +5lt
Galiu paruošti sparną t.y. išpjauti, įdėti jūsų pasirinktą londžeroną, apdengti skočiumi, įdėti eleronus. 50-70lt (priklauso nuo sparno dydžio)
Jeigu pageidaujate galiu išpjauti vietas londžeronams, servos laidui.

Kainas galima paderinti. Veiksmas pageidaujamas Kaune

Kontaktai:
skype: paulius941
email: paulius941@gmail.com
tel nr: 863604288
PM







_________________
www.ispaukscioskrydzio.lt


Paskutinį kartą redagavo paulius941 14 Lie 2009 20:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 18:35 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Sau 2009 21:39
Pranešimai: 562
Miestas: vilnius

_________________
---===;@;===---


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 19:25 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 30 Lap 2008 19:15
Pranešimai: 81


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 19:27 
Iðbanintas
Iðbanintas

Užsiregistravo: 12 Bir 2009 15:10
Pranešimai: 82

_________________
Rokas, 13m, Telðiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 19:48 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2008 21:01
Pranešimai: 439
Miestas: ALYTUS

_________________
Sanwa RD8000 35MHz | SUltimate F3P | Morback F3P | Spark F3P gaminamas | Putinukai | F3K Spinnin birdy gaminamas | Turnigy accucel-6 | Future F3P |Mini F3K Pulis 60cm |


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 19:58 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Sau 2008 17:28
Pranešimai: 846
Miestas: Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 20:06 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Rgs 2008 22:59
Pranešimai: 693
Miestas: Kaunas

_________________


skype-garson2886
tel-86penki387491


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 20:10 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Sau 2009 19:41
Pranešimai: 622
Miestas: ðirvintos

_________________
skype mtmode


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 20:31 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 28 Bal 2008 17:49
Pranešimai: 663
Miestas: Vilnius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 20:42 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Sau 2008 19:04
Pranešimai: 285

_________________
F3K Blaster II
F3J


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2009 21:02 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Sau 2009 14:55
Pranešimai: 705
Miestas: Utena

_________________
Email: ftgsft@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2009 16:01 
Model
Model

Užsiregistravo: 01 Bir 2009 14:47
Pranešimai: 189
Miestas: KAUNAS

_________________
john


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2009 16:59 
Mo
Mo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Bir 2009 16:29
Pranešimai: 112
Miestas: utena

_________________
[url=http://www.neodollar.com/index.php?ref=as860788215]neodollar.com[/url]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2009 17:00 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Bal 2007 17:27
Pranešimai: 3620
Miestas: Coventry, UK

_________________

Esky HoneyBee CP2 | Esky Lama V3 | Putinukas aukðtasparnis "Made by Stevita" | Kodak Vigilant SIX-20


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bir 2009 20:01 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Sau 2009 21:39
Pranešimai: 562
Miestas: vilnius
is skielbimo padarem balsavima :D
ale yra del ko balsoti :) tik kazkodel adminai miega :|

_________________
---===;@;===---


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007