Dabar yra 28 Kov 2024 20:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 21 Geg 2017 15:12 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 21 Geg 2017 14:39
Pranešimai: 10
Sveiki,

esu RC naujokelis. Pabandymui paemiau HPI Mini Recon ir uzsukabinau. Pradejus drasiau arti zeme su siuo mazyliu iskepinau motoreli.

Nusprendziau kolkas kazko rimtesnio neisigyti, o siek tiek paturbinti sita grabeli. Kadangi sis modelis jau senokas tai kazkaip per forumus brendant randu tik senus brushless motorus, kuriu jau nebelabai kur yra isigyti. Gal kazka kazkas gali parekomenduoti Brushless Combo varianta i sita aparata 1/18, kuris tiktu ir nereiktu laukti is US ar China, galios ir greicio baisingai nereikia, nes tada visai teks ismesti i siuksliadeze visa sita plstmaskes gabala.

Radau europineje krautuveje SkyRC Toro Micro M25 25A ESC Combo bet nesu tikras ar tiks.

Noretusi geresniu ratu ir amortizatoriu, jei kazkas gali mestelti velgi ka nors is europeles parduotuviu ar ebay kas tiktu tai butu super.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017 08:21 
Model
Model

Užsiregistravo: 17 Bal 2009 16:24
Pranešimai: 210
Miestas: Vilnius
Geriausias upgreidas .

P.S. Skelbimas ne mano.

_________________
Ansmann X4 Team Edition
XRAY T3


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017 10:23 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 21 Geg 2017 14:39
Pranešimai: 10
Tai kaip suprantu iš ten esamo ESC modelio ir mano minėtasis motoriukas įgrūstas, neparašyta jokia info tam skelbime apie motorą ar ten jo net nėra?

Kitaip sakant šitą imdamas neapsiriksiu http://www.rcparts.eu/skyrc-toro-micro- ... 15-02.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017 10:53 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 21 Geg 2017 14:39
Pranešimai: 10
Pardavėjas rašo, kad varikliuko skylės neatitinka pagal motoro laikiklio skyles. Tai ką čia kitko sugalvoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017 11:09 
Model
Model

Užsiregistravo: 17 Bal 2009 16:24
Pranešimai: 210
Miestas: Vilnius
Įdėtam mano like viskas tinka. Ir variklio skylės, ir ratai, ir visa važiuoklė.
Nusipirk ir džiaukis važiuojančia mašina.

Nors aš tai geriau pinigus kokiam naudotam 1/10 4wd bagiui išmesčiau. Su tokiu nors varžybose galima sudalyvauti.
Mano turimas 1/18 žaislas jau 4 metus dulka rūsyje.

_________________
Ansmann X4 Team Edition
XRAY T3


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017 11:13 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 21 Geg 2017 14:39
Pranešimai: 10
Dėl varžybų, tai aš taip toli nežvelgiu, bet kitais metais planuoju imti sita https://traxxas.com/products/models/ele ... x4-oba-tsm arba sita https://traxxas.com/products/models/ele ... te-oba-tsm

Dar radau toki varianta http://www.ebay.co.uk/itm/HOBBYWING-Ezr ... SwI2xX8mCr


Paskutinį kartą redagavo gyvulius 24 Bir 2017 19:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017 11:45 
Model
Model

Užsiregistravo: 17 Bal 2009 16:24
Pranešimai: 210
Miestas: Vilnius

_________________
Ansmann X4 Team Edition
XRAY T3


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 22 Geg 2017 12:11 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 21 Geg 2017 14:39
Pranešimai: 10
variklis yra, supratau. Nu bala nematė, ieškosiu iš ebay kažko naujo, o nepavargusio, man ten krūvos nereikalingų dalių ir nuvargusių įmontuotų nelabai ir reikia.

Radau UK HOBBYWING Ezrun Combo A2 18A 5200kV/18T, 1/18TH SCALE, kaina didesne nei is kinijos bet bent nereiks laukti kol vasara baigsis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 09 Bir 2017 09:29 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 21 Geg 2017 14:39
Pranešimai: 10
Cia seip ne i tema, prie maniskes bet kad offroadas ir naujos temos nekurti, klausimas:

Ar verta imti toki dar plius pvm muito: ir lipdyti ant jo visa kita (patinka krapstytis prie masinos lygiai tiek pat kaip ir vazinetis). Klausimas ar tas pigus kinietiskas aliuminis atlieka dorai savo darba? Pliusas tik tas kad pasikeist viena kita detale bus keli eurai, bet jei tai reiks daryt po kiekvieno vaziavimo, tai irgi nera labai linksma. Tacke butu tiesiog linksmam nesportiskam pasivazinejimui maximum 2s akumais.

Gal as praleidziu kazkoki europoje ar kitur pasiekiama varianta 1:10 baze, kuri yra baisingai populiari ir ant jos visi lipdo savo offroad aparatus?

Kiti variantai jei nesikrapstyt paciam renkantis dalimis butu arba Slash 4x4 ultimate (ar vetas ultimate savo kainos?) arba HPI savage kaip siame forume skaiciau kone geriausias variantas patrankymui, ne sportui skirtas aparatas. Lieka dar klausimas kuriam paprasciau luztancias dalis gauti ir kuris modelis maziau kisenes turini graus?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 09 Bir 2017 18:36 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Sau 2014 03:34
Pranešimai: 279
Miestas: Vilnius
Tikrai neverta pirkti kino be detaliu suporto, juolab kad uz tokia kaina yra geru modeliu ir lt, pasiimk pilnai surinkta naudota ir galesi perrinkti issivalyt ir toliau krapstyt bent turesi patikima modeli su galimybe rast daliu

_________________
Traxxas slash 4x4
Traxxas mini e revo
Axial scx 10
Losi micro crawler
Hubsan x4
3Dr Iris +


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HPI Mini Recon upgreidai
StandartinėParašytas: 09 Bir 2017 21:29 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 21 Geg 2017 14:39
Pranešimai: 10
Dekui Kunigelis uz patarima. Tas kino variantas pilna ir pavieniu detaliu tam aliexprese ir pasirinkimas varikliu, ratu ir t.t. na bet paklausysiu gudraus patarimo.

Is to iskyla sekantis klausimelis i kokius modelius dairytis skelbimuose 1:10 skales offroad ir dar kad detaliu supportas butu, beje kaip suprantu tiesiog reikia laukti gero dylo? Nes siai dienai nematau nieko arba nemoku ieskot. Kita vertus man dabar nedega ir sita reikala noriu igyvendint metu begyje. Tik noretusi suzinot i kokius modelius dairytis?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Sargybinis ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007