Dabar yra 28 Bir 2026 23:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: HPI nitro RS4 evo+ // Motosklandytuvas Robbe Volare
StandartinėParašytas: 24 Lap 2008 22:47 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius
Sveiki, taigi noriu parduoti pora modeliu:

1. Motosklandytuvas , skristas pora kartu, kaip naujas.
Komplekte du Ni-Cd 12V 4500Ah akumuliatoriai,
Greicio reguliatorius ,
Iki skrydzio truksta tik imtuvo/siustuvo.
Kaina 399 lt

2. Sveiki, atliko toks modelis pardavimui kaip , tik kad kebulas subaru padroztas.
Modelis priziuretas, nesudroztas. Variklyje kompresijos dar visas kibiras yra :D Vietoj pullstarto idetas RotoStart2, pridesiu ir pullstarta. Perkanciam dar duosiu ~3 litrus 16% Tornado kuro, zvakes pakaitintoja.
Iki vaziavimo truksta tik siustuvo/imtuvo. Imtuvo ir rotostarto akumuliatorius pridesiu.
Noreciau gauti 499lt

Klausimai ir pasiulymai PM arba tel 861681098

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Paskutinį kartą redagavo dramblys 25 Lie 2009 15:55. Iš viso redaguota 6 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2008 12:34 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Paskutinį kartą redagavo dramblys 15 Geg 2009 09:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008 22:46 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2009 17:49 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009 13:02 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Paskutinį kartą redagavo dramblys 15 Geg 2009 09:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009 14:21 
Model
Model

Užsiregistravo: 22 Kov 2009 19:34
Pranešimai: 172
Miestas: vilnius/oslas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009 15:09 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Paskutinį kartą redagavo dramblys 15 Geg 2009 09:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2009 16:38 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius
...

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Paskutinį kartą redagavo dramblys 15 Geg 2009 09:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: eas
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009 20:45 
Model
Model

Užsiregistravo: 22 Kov 2009 19:34
Pranešimai: 172
Miestas: vilnius/oslas
ez starta imu!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Geg 2009 22:28 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2009 17:33 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 18 Sau 2009 15:51
Pranešimai: 94
tai uz 450 parduodi hpi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2009 17:36 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Bal 2007 17:27
Pranešimai: 3620
Miestas: Coventry, UK
Taigi parašyta ryškiai, kad 450. Pirmam poste tel. numeris - skambink.

Beje, mačiau šitą modelį važiuojant, tai traukia tikrai gerai :)

_________________

Esky HoneyBee CP2 | Esky Lama V3 | Putinukas aukðtasparnis "Made by Stevita" | Kodak Vigilant SIX-20


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2009 20:14 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 18 Sau 2009 15:51
Pranešimai: 94


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2009 20:25 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Bal 2007 17:27
Pranešimai: 3620
Miestas: Coventry, UK

_________________

Esky HoneyBee CP2 | Esky Lama V3 | Putinukas aukðtasparnis "Made by Stevita" | Kodak Vigilant SIX-20


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2009 22:23 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Vas 2006 18:00
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius

_________________
skrenda -
aka Ultron + Guppy2 + ELF
vaziuoja -
on - BMI DB10R + tekin
off - Himoto eamba xr1 + flux


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007