Dabar yra 25 Bir 2026 04:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:26 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas
Ania? Paziurek kiek parduotuvej kainuoja uz 300lt vos paimsi ..


_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:29 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 28 Lie 2011 22:37
Pranešimai: 582


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:31 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas
bet nepadarys tokios nuolaidos ,kad uz 200lt pasiimtum...

_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:32 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 28 Lie 2011 22:37
Pranešimai: 582


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:34 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas
As jam parasiau ne galutine 285lt, bet kadangi jam perdidele kaina tai.. dar pats buciau siuntima apmokejas ir t.t

_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:36 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 28 Lie 2011 22:37
Pranešimai: 582


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:38 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas
Bet kur analogas , kur originalas? Ir jam tas 230lt butu neprotinga kaina :)

_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:40 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 28 Lie 2011 22:37
Pranešimai: 582


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:42 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas
nu karocia , cia pasaka be galo, jauciau nusipikrs HK 4 kanalu valdyma ir bus zasebys.

_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:43 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 28 Lie 2011 22:37
Pranešimai: 582


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 20:47 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas
as su juo vakar garaze geriau :D . gerai netersiam , zmogau temos.

_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 14 Vas 2012 22:53 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 28 Sau 2012 23:21
Pranešimai: 30


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 15 Vas 2012 13:52 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas

_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 15 Vas 2012 14:58 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 25 Gru 2009 18:25
Pranešimai: 878
Miestas: Vilnius
Skelbime žmogus parašė, kad ieško dx6i, o jūs jam siūlot turnigy ir stebitės, kad jis neperka...

_________________
Paulius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pirkciau dx6i
StandartinėParašytas: 15 Vas 2012 16:48 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Gru 2010 13:58
Pranešimai: 466
Miestas: Kaunas
cituoju "pirkciau uz protinga kaina dx6i,dx7 ar kitoki panasu valdyma", nera parases konkreciai ,kad iesko dx6i, gali buti ir PANASUS

_________________
Team Durango models / Team Durango distributor
RB nitro fuel
SAVOX servos,
WERKS nitro motors


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007