Manau, kad idealiai tai ir nepavyks sutrimeriuoti, kad modelis visad važiuotų tiesiai. O vien dėl to, kad ten stovi analoginis servo mechanizmas, kuris beveik niekad negrįžta į savo nulinę padėtį.
O jei dar tiksliau, pasukus ir gražinus vairų ratuką į centrą, servo mechanizmas iš pradžių pasisuka ir negrįžtą į centrą, bet ji peršoka keliais laipsniais. Tada jis iškart bando atrasti nulį ir vėl sukasi link centro. Tai kartojasi su kiekvienu tavo vairų ratuko pasukimu. Aišku, tai labai maža paklaida, tačiau ji yra juntama su nebrangiais servo mechanizmais. Ypač juntama, kai ant asfalto bandoma važiuoti tiesiai, ant žvyro ar kitos birios dangos, tai labai mažai jaučiasi.
Aš tavo vietoje viską siūlyčiau palikti kaip yra. Jei netenkina dabar esama padėtis - pirkis skaitmeninį servo mechanizmą ir visos problemos išsispręs.
_________________ HOT BODIES - LRP - HPI - AKA - BULLITT - JCONCEPTS - SANWA - NITROLUX
|