Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas
|
Puslapis 1 iš 1
|
[ 7 pranešimai(ų) ] |
|
| Autorius |
Žinutė |
|
ultramx
|
Pranešimo tema: valdymas JR PROPO X-388S Parašytas: 15 Bal 2009 09:22 |
|
| Mo |
 |
Užsiregistravo: 04 Kov 2007 13:31 Pranešimai: 6 Miestas: Ðiauliai
|
| Prikabinti failai: |

JR1.jpg [ 115.64 KiB | Peržiūrėta 1848 kartus(ų) ]
|
|
|
| Į viršų |
|
 |
|
ultramx
|
Pranešimo tema: Parašytas: 21 Bal 2009 07:50 |
|
| Mo |
 |
Užsiregistravo: 04 Kov 2007 13:31 Pranešimai: 6 Miestas: Ðiauliai
|
| Prikabinti failai: |

JR2.jpg [ 99.71 KiB | Peržiūrėta 1722 kartus(ų) ]
|
|
|
| Į viršų |
|
 |
|
viliux112
|
Pranešimo tema: Parašytas: 21 Bal 2009 18:28 |
|
| Modeliuotojas |
 |
 |
Užsiregistravo: 12 Vas 2008 12:06 Pranešimai: 1050
|
|
o vien tik pakrovėjo neparduotum? jaj parduotum tai uz kiek ir kokias baterijas krauna?
|
|
| Į viršų |
|
 |
|
ultramx
|
Pranešimo tema: Parašytas: 22 Bal 2009 09:48 |
|
| Mo |
 |
Užsiregistravo: 04 Kov 2007 13:31 Pranešimai: 6 Miestas: Ðiauliai
|
|
| Į viršų |
|
 |
|
ultramx
|
Pranešimo tema: Parašytas: 06 Geg 2009 10:35 |
|
| Mo |
 |
Užsiregistravo: 04 Kov 2007 13:31 Pranešimai: 6 Miestas: Ðiauliai
|
|
| Į viršų |
|
 |
|
ultramx
|
Pranešimo tema: Parašytas: 12 Geg 2009 07:16 |
|
| Mo |
 |
Užsiregistravo: 04 Kov 2007 13:31 Pranešimai: 6 Miestas: Ðiauliai
|
|
| Į viršų |
|
 |
|
ultramx
|
Pranešimo tema: Parašytas: 27 Geg 2009 14:23 |
|
| Mo |
 |
Užsiregistravo: 04 Kov 2007 13:31 Pranešimai: 6 Miestas: Ðiauliai
|
|
| Į viršų |
|
 |
|
Puslapis 1 iš 1
|
[ 7 pranešimai(ų) ] |
|
Dabar prisijungę |
Vartotojai naršantys šį forumą: Sargybinis ir 0 svečių |
|
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite prikabinti failų šiame forume
|