Dabar yra 28 Bir 2026 06:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Valdymas Hitec Ranger 2N naujas 80lt
StandartinėParašytas: 06 Geg 2009 18:49 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Rgs 2008 22:59
Pranešimai: 693
Miestas: Kaunas
Valdymas: Hitec Ranger II 2 kanalų AM 40mhz 3 kanalas, su imtuvu,imtuvas dar turi atskira maitinima, be servos. Bukle - Naujas, dezuteje
http://www.rchobbies.org/hitec_ranger2n_am.htm kaina 80LT
Kaunas
kontaktai apacioje

_________________


skype-garson2886
tel-86penki387491


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007